Publicat 09 Ian 2020 | Expiră 09 Feb 2020

Consilier Vanzari Auto Teren Prahova

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Excelente abilitati de comunicare si relationare interpersonala;
- Capacitate de organizare a activitatii individuale;
- Atitudine proactiva, orientare catre rezultate si performanta
- Excelent negociator
- Amabilitate si perserverenta;
- Rezistenta la stres si munca sustinuta;
- Organizare si spirit de echipa;
- Seriozitate si onestitate;
- Experinta minima in vanzari constituieun avantaj;
- Cunostinte operare PC (MS Office nivel mediu-avansat);
- activitate exclusiv pe teren in zona judetului Prahova;
- Permis conducere categoria B.

Descrierea jobului

- Vanzarea vehiculelor si serviciilor asociate vanzarii de vehicule (contracte de service, accesorii, extensii de garantie, asigurari, finantari, etc)
- Identificarea de noi clienti pentru produsele si serviciile oferite de societate
- Stabileste si dezvolta relatii profesionale cu clientii firmei;
- Mentine, gestioneaza si dezvolta baza de clienti;
- Ofera consultanta clientilor in vederea alegerii produsului solicitat din gama de autovehicule comercalizate de societate ca si a celei mai avantajoase modalitati de achizitie (cash, rate, leasing);
- Promoveaza produsele si serviciile oferite de firma;
- Transmite rapoarte de activitate zilnica/saptaminala catre superiorul ierarhic
- Actualizeaza zilnic baza de date client
- Cunostinte generale din zona auto reprezinta un avantaj.

Oferta(bonusuri, beneficii):
Programe de formare profesionala;
Sistem de remunerare raportat la realizari

Suntem o companie cu o traditie de 28 de ani si o poziție solidă în piața auto de service, piese de schimb, vehicule noi, vehicule de ocazie.

Expirat
Consilier Vanzari Auto Teren Prahova  -  SERVICE AUTO SERUS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles