de ani Fără Frică...

Publicat 09 Mai 2019 | Reactualizat 06 Iun 2019 | Expiră 09 Iun 2019

CONSILIER VANZARI AUTO SI KEY ACCOUNT BRAND AUTO

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Vrem sa ne completam echipa de vanzari auto si avem nevoie de colegi cu experienta in domeniu , care sa ne reprezinte interesele in zonele alocate .
Pentru a se integra in cadrul companiei noastre trebuie :
- sa interactioneze si sa comunice usor cu alte persoane ;
- sa fie orientat catre rezultate ;
- sa fie organizat si disciplinat ;

Descrierea jobului

Viitorii nostri colegi vor avea ca responsabilitati :
- promovarea produselor si serviciilor companiei ;
- pastrarea si imbunatatirea portofoliului de clienti ;
- realizarea eficienta a programului zilnic de vanzari ;
- raportarea corecta , completa si la timp a activitatii desfasurate .
Beneficii:
- lucrul intr-o companie lider de piata in domeniul sau de activitate
- contract individual de munca
- salariu de baza + comision.
- instrumente de lucru puse la dispozitie de catre Companie
- formarea si dezvoltarea in vanzarea de produse si servicii
Asteptam cu interes cv-urile celor care considera ca indeplinesc cerintele noastre , iar candidatii selectati vor fi contactati pentru stabilirea unui interviu.

Descrierea companiei

PERUGIA AUTO
DEALER AUTORIZAT, FIAT, ALFA ROMEO, LANCIA, JEEP

Expirat
CONSILIER VANZARI AUTO SI KEY ACCOUNT BRAND AUTO  -  PERUGIA AUTO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles