Publicat 09 Dec 2019 | Expiră 09 Ian 2020

Consilier Vanzari - Auto rulate - Das WeltAuto

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Absolvent studii medii/superioare;
• Experienta anterioara in vanzari, preferabil în domeniul auto, reprezinta un avantaj;
• Orientare către client;
• Cunoştinţe de operare PC (Microsoft Office - Word, Excel, PowerPoint);
• Permis de conducere categoria B;
• Persoana organizata, cu abilitati de comunicare, relationare si negociere, de analiza si sinteza.

Descrierea jobului

Dorim sa completam echipa noastra de vanzari.
Beneficiile financiare sunt constituite din parte fixa si din procente aferente fiecarei vanzari.

Firma Cybernet Auto Center este dealer autorizat Audi, Volkswagen, Skoda si Das WeltAuto pentru judetele Bacau si Neamt.

www.autocenter.ro

Expirat
Consilier Vanzari - Auto rulate - Das WeltAuto  -  Cybernet Auto Center SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles