Consilier Vanzari Auto- Magazin Francizat ePiesa.ro

Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Dacă ești în căutarea unui job și vrei să te alături echipei epiesa.ro, aplică la noi pentru unul din posturile disponibile în Pitesti si Târgu Mureș!

Cerințe minime ale postului de Consilier Vânzări Piese Auto:
- Prezență agreabilă, excelente abilități de comunicare și prezentare;
- Atitudine pozitivă, entuziasm;
- Inițiativă, perseverență, simțul detaliului;
- Flexibilitate și deschidere la sugestii;
- Capacitate de lucru în echipă;
- Cunoștințe operare calculator, internet;
- Cunoașterea programelor de identificare a pieselor pe diferiți producători/furnizori auto reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
Consilierii de Vânzări au ca principală atribuție îndrumarea clienților către produsele mărcilor reprezentate, cu finalizarea procesului de vânzare. În atribuțiile de serviciu ale consilierilor intră de asemenea și următoarele responsabilități:
- Stabileşte şi dezvoltă relaţii profesionale cu clienţii şi potenţialii clienţi;
- Oferă consultanţă clienţilor în vederea alegerii produsului solicitat şi a celei mai avantajoase modalităţi de achiziţie;
- Promovează produsele şi serviciile oferite de companie: post-vânzare, buy-back;

Pachetul de beneficii oferit conține:
- salariu motivant + tichete de masă;
- sistem de bonificare a performanței;
- prime de vechime și de sărbători;

Dr.Office Group, in calitate de francizat epiesa.ro, comercializeaza prin intermediul site-ului epiesa.ro, piese auto multimarca. Cu o cifra de afaceri anuala de peste douazeci milioane de euro si clienti in toata tara, epiesa.ro este lider de piata in Romania in comertul online de piese auto.

Pentru a afla cateva informatii generale, va invitam sa vizitati site-ul www.epiesa.ro.
Publicat 20 oct. 2021 Reactualizat 19 nov. 2021 Expiră 19 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos