Publicat 31 Iul 2019 | Reactualizat 20 Aug 2019 | Expiră 30 Aug 2019

Consilier Vanzari - Animatie Stradala

1 post

Candidatul ideal

Job de weekend- Full & Part Time – Animatie Stradala – Consilier Vanzari
Creată din dorința de a impacta pozitiv viețile oamenilor, echipa Hazliții caută persoane tinere pentru animație stradală.

Programul:

  • vineri 16:00-22:30
  • sâmbătă și duminică – 09:00-23:00

Descrierea jobului

Ce vei avea de făcut:
  • vei fi animator de locații publice ce va anima și comercializa baloane
  • vei purta costume de supereroi/clovni/concepte proprii
  • interacțiune animată pe locații publice (piațete/mall-uri)
  • vei sta în picioare pe durata programului de locație
  • vei modela baloane în diverse forme– te învățăm noi
  • vei umfla baloane cu heliu– te invatam noi, nu e nevoie de 2 facultăți J
  • vei umple baloane cu apa
  • vei demonstra că ești performant- vei avea de atins borne financiare si artistice
  • vei avea grijă de gestiune pe activitatea pe care o desfășori
  • vei citi o carte pe lună ce are legatură cu domeniul de activitate
Ce oferim:
  • salariu de 1800 lei in mână
  • carte de muncă
  • bani de mâncare 200 lei/lună
  • bonusuri vânzări
  • traininguri
  • cărți și audio book-uri de dezvoltare
  • mediu plăcut și prietenos
  • posibilitatea de dezvoltare în cadrul Grupului Haz

Hazliții este o echipă creată și concepută pentru a aduce o pată de culoare și bună dispoziție orașului de pe Bega

Se poate spune că filosofia noastră de viață este entuziasmul, distracția a doua noastră natură, iar misiunea noastră este de a repune zâmbetul pe chipurile oamenilor ori de câte ori avem oportunitatea. Și asta deoarece noi credem că ceea ce facem este mai mult decât un job și prin ceea ce reprezentăm, suntem mai mult decât personaje, suntem expresia unei stări, și anume, a bucuriei și a prezenței cu care ne dorim să-i molipsim pe toți cei ce vin în contact cu noi. 😉

Consilier Vanzari - Animatie Stradala  -  Hazlitii

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles