Publicat 30 Ian 2019 | Reactualizat 21 Feb 2019 | Expiră 01 Mar 2019

Consilier Vanzari accesorii telefoane mobile

1 post

Candidatul ideal

- Abilitati de comunicare, putere de convingere si negociere;
- Atitudine pozitiva, initiativa;
- Orientare catre client;
- Spirit de echipa.

Descrierea jobului

- promovarea si vanzarea produselor si serviciilor Mobiup: telefoane si accesorii;
- identificarea nevoilor clientului si propunerea celor mai bune solutii;
- atingerea obiectivelor zilnice si lunare;
- lucru cu casa de marca – numerar si POS bancar;
- gestionarea corecta a stocului;
- program de lucru full time.

Beneficii:

- Salariu competitiv;
- Bonusuri;
- Tichete de masa;
- Contract de munca perioada nedeterminata;
- Loc de munca intr-un cadru modern tip insula;
- Programe de dezvoltare personala si profesionala;
- Mediu de munca performant, o echipa dinamica si competitiva, intr-o companie in plina ascensiune.

Mobiup Distribution SRL (compania), în calitate de operator, prelucrează datele tale cu caracter personal în scopul selectării și recrutării pentru posturile vacante ale companiei. Conform legislației în vigoare, beneficiezi de următoarele drepturi: acces, rectificare, ștergere, restricționare a prelucrării, portabilitatea datelor, opoziție, de a nu fi supus unor decizii automatizate, de a te adresa autorității de supraveghere. Pentru mai multe detalii privind prelucrarea datelor tale, te invităm să accesezi politica noastră de confidențialitate.
Prin trimiterea CV-ului și aplicarea la unul din posturile companiei confirmi că ai citit politica noastră de confidențialitate.

Membra a grupului de firme Arsis - Mobiup, misiunea noastra este de a crea o legatura stransa cu consumatorul final.

In prezent avem 30 magazine operationale in tara si suntem prezenti cu o gama variata de accesorii in magazinele Vodafone si partenere.

Ce oferim?
•gama diversa de servicii si produse pentru comunicare mobila;
•sfaturi profesionale in alegerea telefonului sau accesoriului potrivit;
•garantia unui pret corect - acelasi in intreaga retea Mobiup;
•atentie si profesionalism din partea intregii echipe Mobiup.

Consilier Vanzari accesorii telefoane mobile  -  SC Mobiup Distribution Srl