Publicat 16 Oct 2018 | Reactualizat 15 Nov 2018 | Expiră 15 Nov 2018

Consilier Vanzari accesorii telefoane mobile

1 post

Candidatul ideal

- Abilitati de comunicare, putere de convingere si negociere;
- Atitudine pozitiva, initiativa;
- Orientare catre client;
- Spirit de echipa.

Descrierea jobului

- promovarea si vanzarea produselor si serviciilor Mobiup: telefoane si accesorii;
- identificarea nevoilor clientului si propunerea celor mai bune solutii;
- atingerea obiectivelor zilnice si lunare;
- lucru cu casa de marca – numerar si POS bancar;
- gestionarea corecta a stocului;
- program de lucru full time.

Beneficii:

- Salariu competitiv;
- Bonusuri;
- Tichete de masa;
- Contract de munca perioada nedeterminata;
- Loc de munca intr-un cadru modern tip insula;
- Programe de dezvoltare personala si profesionala;
- Mediu de munca performant, o echipa dinamica si competitiva, intr-o companie in plina ascensiune.

Membra a grupului de firme Arsis - Mobiup, misiunea noastra este de a crea o legatura stransa cu consumatorul final.

In prezent avem 30 magazine operationale in tara si suntem prezenti cu o gama variata de accesorii in magazinele Vodafone si partenere.

Ce oferim?
•gama diversa de servicii si produse pentru comunicare mobila;
•sfaturi profesionale in alegerea telefonului sau accesoriului potrivit;
•garantia unui pret corect - acelasi in intreaga retea Mobiup;
•atentie si profesionalism din partea intregii echipe Mobiup.

Consilier Vanzari accesorii telefoane mobile  -  SC Mobiup Distribution Srl