Consilier Vanzare Brasov Astra

Leroy Merlin Romania 1 pozi╚Ťie
Anun╚Ť verificat

Textul acestui anun╚Ť a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile gre╚Öeli sau con╚Ťinut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

#CarieraTa începe cu a face ceea ce iube╚Öti:

­čŚŞ ╚Üi-ar pl─âcea s─â ai grij─â ca to╚Ťi clien╚Ťii s─â aib─â parte de cea mai pl─âcut─â experien╚Ť─â în magazinul nostru?

­čŚŞ Ai spune despre tine c─â e╚Öti omul potrivit s─â te ocupi cu aten╚Ťie de manipularea, depozitarea ╚Öi aranjarea lucrurilor pe rafturi?

­čŚŞ În plus, e╚Öti o persoan─â care pune mare pre╚Ť pe ordine ╚Öi cur─â╚Ťenie?

Dac─â te reg─âse╚Öti, înseamn─â c─â ai ajuns unde trebuie. C─âut─âm un coleg fain ca tine care s─â întregeasc─â super echipa noastr─â. Vei descoperi c─â, al─âturi de noi, a deveni un excelent consilier de vânz─âri este un proces pl─âcut ╚Öi plin de satisfac╚Ťii.

Te vei sim╚Ťi în mijlocul unei familii unite, în care respectul, cinstea, generozitatea, simplitatea, performan╚Ťa, exemplaritate ╚Öi coeren╚Ťa sunt mereu prezente.

Cum ești:

  • Curios – mai ales în leg─âtur─â cu oamenii, dar ╚Öi cu produsele, cu noile tehnologii ╚Öi metode de vanzare;
  • Bun comunicator – te faci u╚Öor în╚Ťeles de oameni întrucât ╚Ötii s─â fii clar în exprimare, concis ╚Öi amabil;
  • Sociabil – cu un zâmbet mereu prietenos ╚Öi o atitudine binevoitoare fa╚Ť─â de clien╚Ťi ╚Öi colegi;
  • Responsabil - îndepline╚Öti cu grij─â toate activit─â╚Ťile care se afl─â în sarcina ta.

Ce vei face:

  • Clientul este musafirul t─âu preferat, a╚Öa c─â e╚Öti aproape de el cu bun─âvoin╚Ť─â ╚Öi îndemânare ori de câte ori are nevoie de un sfat, de o solu╚Ťie sau de o mân─â de ajutor;
  • Magazinul este a doua ta cas─â, deci cuno╚Öti ordinea lucrurilor pe rafturi cel pu╚Ťin la fel de bine cum o ╚Ötii pe cea din debaraua ta;
  • Nu doar c─â o cuno╚Öti, dar chiar î╚Ťi place s─â notezi într-un inventar ce lucruri ai, câte ╚Öi valoarea lor;
  • Tratezi cu mult─â aten╚Ťie produsele înainte ╚Öi dup─â ce le g─âse╚Öti locul potrivit pe raft, la fel cum ai face cu cheile de la casa ta;
  • E╚Öti un exemplu atunci când vine vorba de ordine ╚Öi cur─â╚Ťenie.

Ce vei g─âsi la noi:

  • Un colectiv ca o familie: primitor ╚Öi cu suflet mare, care te accept─â a╚Öa cum e╚Öti ╚Öi te ajut─â s─â te dezvol╚Ťi;
  • Un spa╚Ťiu de relaxare, amenajat ca un ”col╚Ťi╚Öor de acas─â”, unde s─â î╚Ťi odihne╚Öti corpul ╚Öi mintea atunci când sim╚Ťi nevoia;
  • Un mediu în care po╚Ťi face ceea ce te reprezint─â, iar noi te sus╚Ťinem necondi╚Ťionat ca s─â devii mai bun ╚Öi s─â te bucuri de fiecare succes;
  • Un loc în care ideile tale conteaz─â întotdeauna.

Care este urm─âtorul pas:

Aplic─â pentru acest post ╚Öi hai s─â ne cunoa╚Ötem. Dac─â î╚Ťi face cu ochiul ceea ce î╚Ťi oferim, î╚Ťi place s─â interac╚Ťionezi cu oamenii ╚Öi, în plus, ai vrea s─â ai în grija produsele din magazinul Leroy Merlin, #CarieraTa este pe punctul s─â devin─â ceea ce ╚Ťi-ai dorit dintotdeauna – un succes!

Membr─â a Grupului Francez Adeo, compania Leroy Merlin este num─ârul 1 în Europa pe pia╚Ťa de bricolaj ╚Öi num─ârul 3 mondial. O realizare la care am ad─âugat câte o c─âr─âmid─â în fiecare an, timp de aproape 100 de ani. Ne-am construit o cas─â sigur─â ╚Öi confortabil─â pentru c─â nu credem în lucruri f─âcute cu jum─âtate de m─âsur─â.

Cele 19 magazine din 14 ora╚Öe din ╚Ťar─â sunt stâlpii no╚Ötri de rezisten╚Ť─â ╚Öi dovada ambi╚Ťiei de a fi cei mai buni. Povestea a început cu ridicarea unei temelii solide – echipa noastr─â. Adic─â cei peste 2700 de oameni grozavi care formeaz─â familia Leroy Merlin. Împreun─â, suntem creatori de experien╚Ťe, strategii ╚Öi pove╚Öti. Ne dorim s─â contribuim în fiecare zi la îmbun─ât─â╚Ťirea lumii în care tr─âim. ╚śi nu e lucru mic c─â am reu╚Öit pân─â acum s─â facem ziua mai bun─â la sute de milioane de oameni.

Vino s─â continui povestea al─âturi de noi!

Descrierea jobului

See section above

Membr─â a Grupului Francez Adeo, compania Leroy Merlin este num─ârul 1 în Europa pe pia╚Ťa de bricolaj ╚Öi num─ârul 3 mondial. Cele 19 magazine din 14 ora╚Öe din ╚Ťar─â sunt stâlpii no╚Ötri de rezisten╚Ť─â ╚Öi dovada ambi╚Ťiei de a fi cei mai buni. Adic─â cei aproape 3000 de oameni grozavi care formeaz─â familia Leroy Merlin. Împreun─â, suntem creatori de experien╚Ťe, strategii ╚Öi pove╚Öti. Ne dorim s─â contribuim în fiecare zi la îmbun─ât─â╚Ťirea lumii în care tr─âim.

Publicat 8 Iun. 2022 Reactualizat 6 Iul. 2022 Expir─â 8 Iul. 2022
Nu ├«╚Ťi face griji, poate joburile de mai jos ├«╚Ťi pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Po╚Ťi administra oric├ónd set─ârile aici.