Publicat 30 Iul 2020 | Reactualizat 27 Aug 2020 | Expiră 30 Aug 2020

Consilier Vânzări

7 posturi |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Ai cunoştinţe tehnice şi/sau experienţă pe o poziţie similară în domeniul automotive
Îţi place să interacţionezi cu oamenii
Ai abilităţi excelente de comunicare, relaţionare şi argumentare
Ai permis de conducere categoria B - reprezintă avantaj
Cazierul tău judiciar este fără antecedente penale

Responsabilități:
Preluarea şi operarea comenzilor intrate telefonic sau on-line
Deservirea ireproşabilă a clienţilor filialei
Ofertarea de pachete promoţionale clienţilor filialei
Oferirea de consultanţă tehnică clienţilor

Beneficii:
Pachet salarial motivant şi competitiv, oferit mereu la timp, cu parte fixă + bonusuri de performanţă + tichete de masă în valoare de 400 Ron (20 Ron/zi lucrătoare)
Set complet de echipamente de lucru (telefon, bocanci, blugi, tricou, polar, jachetă)
Program de muncă de 9 ore pe zi cu o oră pauză de masă de luni până vineri + 2 sâmbete pe lună cu program scurt
Discount la achiziţionarea produselor comercializate de către companie în interes personal
Team building-uri de două ori pe an
Oportunitatea de a lucra cu programe şi instrumente moderne
Training pentru însuşirea cunoştinţelor necesare
Mediu de lucru motivant, tânăr, orientat spre realizări
Oportunităţide dezvoltare profesională, cu posibilităţi de avansare
Rezultatele tale reprezintă garanţia avansării tale

Compania noastră este un distribuitor de piese auto, care se află într-o expansiune dinamică în cele trei ţări ale regiunii Central şi Est Europene, unde lucrează peste 4000 de angajaţi la cele 170 de filiale. Sistemul logistic avansat şi catalogul electronic de piese auto asigură un serviciu unic partenerilor noştri. Datorită dezvoltării semnificative a reţelei de distribuţie din România, suntem în căutarea unor colegi, care prin gestionarea profesionistă a relaţiilor interumane şi prin propunerile de îmbunătăţire, asigură servicii de înaltă calitate, crescând astfel satisfacţia partenerilor noştri.
Ai aplicat
Expirat
Consilier Vânzări  -  UNIX Auto

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles