de ani Fără Frică...

Publicat 23 Oct 2019 | Reactualizat 22 Nov 2019 | Expiră 23 Nov 2019

Consilier vânzări

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce căutăm:

​•​Persoane sociabile, cărora le place munca în echipă

•​Atitudine pozitivă şi dorinţă de a învăţa

•​Dorinţa de a lucra în domeniul modei şi de a consilia clienţii

Descrierea jobului

Ce oferim:

•​Un loc de muncă într-o companie globală, dar cu un mediu cald şi prietenos

•​Respectăm diversitatea şi ne ajutăm reciproc

•​Asigurare medicală

•​Salariu fix de 1870 lei net (norma full time 8h/zi), tichete de masă (15 lei/tichet)

•​Buget anual pentru uniformă (până la 2500 lei)

•​25% discount la produsele achiziţionate de la brandurile din grupul H&M, plus transport gratuit la cumpărăturile online

•​Spaţiu de relaxare

•​Training

•​Oportunitatea de a învăţa lucruri noi şi de dezvoltare

•​Lucrul cu produse deosebite, în cadrul unui brand inspirat din artă şi arhitectură

Ce vei face:

• Consilierea clienţilor pe magazin, la cabinele de probă şi la casa de marcat

• Recepţia, procesarea mărfii, aplicarea rutinelor din stoc, completarea mărfii la raft

• Îngrijirea produselor din magazin pe durata zilei

COS este un brand de modă dedicat femeilor și bărbaților care își doresc un design clasic, modern, funcțional și îngrijit. Oferind articole clasice reinventate și esențiale în garderobă, creăm piese care sunt tot timpul în tendințe. De la lansarea din 2007, am deschis peste 200 de magazine în peste 40 de țări din lume. Locațiile sunt atent gândite, aplicând un concept de design arhitectural care păstrează trăsăturile originale ale clădirii, oferind în același timp un spațiu modern și contemporan.

Expirat
Consilier vânzări  -  COS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles