Publicat 18 Feb 2019 | Reactualizat 12 Mar 2019 | Expiră 21 Mar 2019

Consilier Vânzări Magazinele Cellini

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dacă îți dorești să faci parte din echipa CELLINI și ai:

  • experiență în vânzări;
  • studii medii absolvite;
  • relații bune cu Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook);
  • cunoștințe de limba engleză la nivel mediu (scris și vorbit);
  • plăcerea de a fi comunicativ(ă), cu skill-uri de negociere;
  • zâmbetul pe buze, orientare către client și dornic(ă) de afirmare și performanță.

Alătură-te echipei noastre!

Descrierea jobului

Misiunea ta:

  • să îți iei rolul de “ambasador” pentru produsele din magazin;
  • să ai întotdeauna răspunsuri și soluții la cerințele clienților;
  • să încasezi contravaloarea produselor vândute;
  • să înregistrezi documentele financiar-contabile.
Beneficiile tale:
  • Pachet salarial atractiv, care poate crește în funcție de performanță;
  • O atmosferă prietenoasă și un mediu de lucru competitiv în fiecare zi;
  • Posibilitatea de a cunoaște detalii și aspecte inedite de la mărci consacrate de bijuterii și ceasuri.

Abia așteptăm să te cunoaștem!

Povestea Cellini incepe cand primul magazin Cellini a fost deschis in Bucuresti Mall. In cei peste 20 ani de existenta, reteaua magazinelor Cellini a crescut rapid si sigur, devenind liderul incontestabil pe segmentul ceasurilor si bijuteriilor de lux.

Cu un nume inspirat de cel al celebrului bijutier din Italia Renascentista, Benvenuto Cellini, brandul Cellini a luat nastere din dorinta de a oferi romanilor o retea de magazine la nivel occidental unde acestia sa poata gasi ceasurile si bijuteriile unor marci prestigioase, recunoscute international pentru calitatea lor.

Portofoliul Cellini cuprinde marci de ceasuri precum TAG Heuer, Zenith,Cartier, Omega, Breitling, Hublot, Bell&Ross, Rado, IWC,Vacheron Constantin, Longines, Tissot, Swatch, la care se adauga renumite branduri de bijuterii: Crieri, Leo Pizzo,Casato, Furrer Jacot, Meister, Maria Granacci, Eva Nobile, Carezze, Dogma.

Expirat
Consilier Vânzări Magazinele Cellini  -  CHRONOSTYLE INTERNATIONAL SA