de ani Fără Frică...

Publicat 12 Nov 2019 | Expiră 12 Dec 2019

Consilier vânzări - Magazine Certificate LEGO

6 posturi

Candidatul ideal

  • Are experienta in vanzari, reprezinta un avantaj experienta in vanzari in mall.
  • Este orientat catre client, are abilitati de comunicare foarte bune.
  • Este punctual, flexibil, se implica activ in promovarea produselor.
  • Are aspect personal ingrijit.
  • Are memorie vizuala buna si atentie distributiva in vederea acumularii cunostintelor intr-un timp cat mai scurt.
  • Are cunostinte medii in utilizarea calculatorului.
  • Este disponibil pentru program in schimburi de luni pana duminica.
  • Vorbeste limba engleza cel putin la nivel mediu.
  • Are minim diploma de bacalaureat.

Descrierea jobului

  • Incaseaza banii sau alte forme de plata pentru vanzarea de produse, gestioneaza corect valorile incasate.
  • Receptioneaza marfa.
  • Aranjeaza marfa pe raft.
  • Participa la efectuarea inventarelor periodice pentru stocurile de marfa.
  • Asigura curatenia si ordinea in magazin.
  • Participa la activitatile promotionale organizate in magazin.
  • Cunoaste foarte bine produsele si ofera consultanta clientilor, solutioneaza reclamatii sau sesizari venite din partea clientilor.

Posturile sunt disponibile in Magazinele Certificate LEGO din:
1. ​Centrul Comercial Coresi Brasov - 3 posturi
2. Centrul Comercial VIVO! Cluj-Napoca - 1 post
3. Centrul Comercial Mega Mall Bucuresti - 1 post
4. Centrul Comercial Promenada Bucuresti - 1 post

Oferta:
  • salariu fix + bonusuri in functie de realizari;
  • bonuri de masa;
  • decontare abonament pentru transportul in comun.

Brick Depot SRL detine Magazine Certificate LEGO in Bucuresti, Brasov, Cluj-Napoca, Ploiesti si Constanta.
Pe rafturile colorate ale magazinului se gaseste intreaga gama de seturi LEGO si LEGO DUPLO. Tot aici se gasesc in exclusivitate si mult asteptatele obiecte personalizate cu logo-ul marelui brand: brelocuri, cani, solutii de organizare, accesorii pentru birou si multe altele. Designul magazinului este marca inregistrata LEGO. Pasionatii LEGO pot descoperi aici un spatiu de joaca, mozaicuri personalizate si o zona unde fiecare isi poate construi propria Minifigurina si o poate accesoriza, avand posibilitatea de a o cumpara la final.

Consilier vânzări - Magazine Certificate LEGO  -  SC BRICK DEPOT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles