Publicat 30 Sep 2019 | Reactualizat 28 Oct 2019 | Expiră 31 Oct 2019

Consilier vânzări / intermediari: Toata Țara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Invităm consilieri vânzări profesionişti din domeniul medical pentru a crea cabinetele, clinicile şi spitalele viitorului, care să facă viaţa mai uşoară atât pacienţilor, cât şi personalului medical.

Vă doriți să aveți un impact pozitiv asupra oamenilor din jurul tău şi să faci parte din această schimbare? Puteți alege să veniți în echipa AgendaMed!
AgendaMed îţi oferă oportunitatea de a fi un actor cheie în procesul de transformare !

Sunteți potrivit(ă) pentru acest job dacă:

  • Dețineți experienţă de muncă în sistemul medical şi farma, pe zona de distribuţie produse, echipamente şi servicii (minimum 2 ani);
  • Vă place să vorbiți cu oamenii, să vă conectați cu ei şi să construiți relaţii de încredere;
  • Sunteți curios şi vă place să mergeți pe teren (în oraşul şi judeţul dvs.);
  • Aveți spirit organizatoric şi vă place lucrul bine făcut;
  • Aveți o gândire antreprenorială şi focus pe rezultate;
  • Sunteți o persoană dinamică şi vă place să aveți un program flexibil;
  • Vă doriți independenţă financiară pe termen lung;
  • Vă place să lucrați într-un mediu de muncă inovator;
  • Sunteți interesat(ă) să vă dezvolţi continuu.

Descrierea jobului

Vă invităm să ne cunoaştem!
Ca să candidați pentru jobul de consilier vânzări/intermediar, trimite-ne CV-ul dvs pe adresa: HR.AgendaMed@gmail.com până pe data de: 15 octombrie 2019 si noi va vom contacta indiferent de rezultat .
Alegeți să faceți parte dintr-o echipă de profesionişti pasionaţi, care împărtăşesc o viziune inovatoare şi valori umaniste.

AgendaMed.Soft aduce în România un concept nou de dezvoltare profesională şi financiară.

Am creat AgendaMed ca un serviciu informatizat integrat în care pacienţii şi specialiştii din domeniul sănătăţii să interacţioneze direct, uşor, eficient şi uman.

Expirat
Consilier vânzări / intermediari: Toata Țara  -  AgendaMed Soft

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles