Publicat 16 Mai 2008 | Reactualizat 13 Iun 2008 | Expiră 15 Iun 2008

Consilier tranzactii imobiliare

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare
Permis de conducere cat.B
Cunoscator al limbii engleze
Prezenta agreabila,bune abilitati de comuinicare
Seriozitate

Descrierea jobului

Preluarea ofertelor, promovarea acestora, identificarea de clienti potentiali,negocierea cu acestia si asistenta la desfasurarea tranzactiilor.

Se ofera:
Telefon si autoturism de serviciu.
Salariu fix + comision.
Training.
Conditii de lucru deosebite.

recrutare internationala de personal, obtinere autorizatii de munca pentru straini,consultanta resurse umane, solutii complete de personal, selectie si plasare a fortei de munca

Expirat
Consilier tranzactii imobiliare  -  S.C.European Labour Exchange S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles