Publicat 07 Aug 2019 | Reactualizat 06 Sep 2019 | Expiră 07 Sep 2019

CONSILIER TEHNIC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Autotechnica Fleet Services-HERTZ România, lider în domeniul leasingului operațional și al închirierii de autovehicule, cu sediul în București, caută să acopere o poziție în cadrul departamentului tehnic.

Printre responsabilități se număra:
• organizarea întreținerii autovehiculelor
• coordonarea procesului de rezolvare a dosarelor de daune
• comunicarea cu asiguratorii
• procesarea și urmărirea reparațiilor de caroserie
• comunicarea cu service-urile partenere Hertz pentru a-și întreține parcul auto

Candidatul trebuie să aibă studii relevante sau experientă tehnică în domeniul auto / experientă în organizarea de programări și reparații.

Un minim de 4 ani de experiență în domeniu este obligatoriu.

Cunoașterea limbii engleze și a pachetului Microsoft Office sunt obligatorii.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. în atenția: gasimakis@hertz.ro

Expirat
CONSILIER TEHNIC  -  AUTOTECHNICA FLEET SERVICES SRL Hertz Lease

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles