Consilier Tehnic Showroom Sanitare

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Căutăm consilier vânzări instalații sanitare pentru punct de lucru București.

Candidatul ideal are:
Experiență în vânzări obiecte sanitare, baterii, gresie, faianță etc (Amenajare baie și plăci ceramice).

Descrierea jobului

Alături de echipa Kazan veți beneficia de:

Traininguri tehnice și de vânzări
Contract pe perioadă nedeterminată
Salariu motivant
Bonuri de masă
Posibilitatea de dezvoltare profesională
Bonusuri în funcție de performanță
Team-building periodic

Societatea Kazinst Grup SRL activează de 12 ani în domeniul comercializării produselor și echipamentelor de instalații termice, hidro și sanitare, climatizare și electrice. În prezent, suntem prezenți în piața din România în Cluj, Iaşi, Vaslui şi Bârlad.

Publicat 11 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022