Consilier tehnic de vanzari

CX80 - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu 500 - 1000 EUR
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

- abilități interpersonale ridicate și cultură personală
- motivație ridicată pentru atingerea obiectivelor stabilite
- buna organizare a timpului de lucru
- angajament și creativitate
- cunoștințe bune de MS Office
- reprezintă un avantaj experiența în vânzări active de doi ani, vânzări directe sau în contact cu clientul
- reprezintă un avantaj experiența în domeniul vânzărilor sau distribuției în domeniul chimiei tehnice
- Permis de conducere cat. B

Descrierea jobului

- realizarea planurilor de vânzări și construirea propriului portofoliu de clienți
- păstrare activă și deservirea clienților
- negocierea prețurilor individuală
- realizarea sarcinilor în conformitate cu strategia de vânzări a companiei
- identificarea nevoilor clienților și răspunsul la nevoile lor individuale
- construirea de relații pe termen lung cu clienții și contractarea de clienți noi
- dobândirea și transferul de cunoștințe privind tendințele pieței
- întocmirea de rapoarte

De peste 20 de ani, construim Firma noastră, care furnizează produse chimice tehnice și cosmetice auto pentru mii de companii poloneze. Produsele noastre sunt recunoscute și cumpărate de milioane de clienți industriali și individuali din Polonia și 22 de țări din întreaga lume. De ani de zile colaborăm cu mărci precum Mercedes Benz, Toyota... Puterea noastră provine din calitatea produselor și potențialul nostru.www.cx80.pl
Publicat 18 mai 2022 Reactualizat 17 iun. 2022 Expiră 17 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos