Publicat 18 Iul 2019 | Reactualizat 17 Aug 2019 | Expiră 18 Aug 2019

Consilier showroom

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne dorim sa cunoastem persoane:

  • Care vor sa lucreze intr-o echipa dinamica, vor sa invete si sa evolueze;
  • Pasionate de ceea ce fac, care dau tot timpul ce e mai bun;
  • Cu orientare catre client;
  • Cu simt estetic;
  • Organizate, structurate, cu bune abilitati de comunicare;
  • Cu minim studii medii;
  • Cu experienta in relationarea cu arhitecti - constituie avantaj;
  • Care detin cunostinte bune de operare PC -MS Office.

Descrierea jobului

Ce asteptam de la tine:

  • Sa identifici nevoile clientilor (arhitecti,designeri);
  • Sa oferi clientilor informatii corecte si complete privind produsele expuse in showroom;
  • Sa realizezi oferte catre clienti;
  • Sa cauti activ noi clienti;
  • Sa administrezi eficient relatia cu clientii.
Ce iti oferim:
  • Un mediu de lucru prietenos, profesionist;
  • Posibilitatea de a-ti dezvolta cariera intr-o echipa tanara si motivata;
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala si instruire constanta;
  • Salariu atractiv;
  • Decontare abonament CTP-Cluj;
  • Bonuri de masa.

Te invitam, sa explorezi online lumea Perpetuum ( perpetuum.ro) si sa-ti faci o idee despre ceea ce facem.

Daca esti interesat, atunci VREM SA TE CUNOASTEM !

Perpetuum si-a dezvoltat timp de 20 ani expertiza in PARDOSELI (mocheta, parchet, covoare, linoleum si covor PVC, accesorii, podele de exterior, gazon sintetic, gresie & faianta) si TEXTILE (perdele, draperii, tapiterii, lenjerii de pat, prosoape si halate, fete de masa). Pe langa produsele pentru amenajarea modului de viata, fie el profesional (HORECA, birouri, etc.) sau rezidential (apartamente si case private), Perpetuum asigura SERVICII de consultanta, montaj, cusut, transport.

Expirat
Consilier showroom  -  SC AX PERPETUUM IMPEX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles