Publicat 02 Sep 2008 | Reactualizat 30 Oct 2008 | Expiră 01 Nov 2008

Consilier servicii imobiliare

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-absolvent studii medii sau studii superioare
-abilitati de comunicare, negociere
-dorinta de realizare in domeniul imobiliar
-cunostinte de operare pe calculator
-cunoasterea unei limbi straine, cel putin la nivel mediu
-permis de conducere categoria B
-experienta in vanzari sau in domeniul imobiliar constituie un avantaj

Descrierea jobului

-administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
-evaluarea cererilor clientilor si intocmirea de oferte
-acordarea de consultanta de specialitate
-vizionarea permanenta a proprietatilor in vederea completarii informatiilor si identificarea de noi proprietati
-planificarea activitatii de vanzare si a celorlalte activitati implicite.

Pentru candidatii cu experienta si rezultate in acest domeniu conditiile de angajare sunt deosebit de avantajoase.

- MAXINTERMEDIA este o companie de consultanta, evaluari si tranzactii in domeniul imobiliar, prezenta si activa pe piata clujeana de 10 ani.
Urmarim sa oferim clientilor nostri servicii de cea mai buna calitate, atat pe segmentul rezidential cat si pe segmentul comercial si industrial.
In acest scop cautam formarea unui colectiv prestigios de consilieri imobiliari, angajat intr-un program continuu de perfectionare.

- MAXINTERMEDIA promoveaza in exclusivitate proiecte imobiliare importante din Cluj Napoca si in acest scop doreste sa formeze o echipa de vanzari dedicata proiectelor exclusive.
Daca aveti experienta in vanzari in domeniul imobiliar acum aveti sansa de a face parte dintr-o astfel de echipa dedicata pe proiecte specifice.
Oferim candidatilor posibilitatea de a urma si dezvolta o cariera de succes, intr-un domeniu aflat in plina dezvoltare.

Expirat
Consilier servicii imobiliare  -  MAXINTERMEDIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles