Consilier Servicii Clien╚Ťi Sun Plaza

Leroy Merlin Romania - 1 pozi╚Ťie
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carier─â
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limb─â str─âin─â Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

#CarieraTa începe cu a face ceea ce iubești:

­čŚŞ Ai spune despre tine c─â e╚Öti o persoan─â amabil─â, pl─âcut─â ╚Öi c─âreia ├«i place s─â fie ├«n continu─â mi╚Öcare?

­čŚŞ ╚Üi-ar pl─âcea s─â te ocupi de opera╚Ťiunile de la casa de marcat, s─â te asiguri c─â produsele satisfac a╚Ötept─ârile clien╚Ťilor ╚Öi c─â au parte de o experien╚Ť─â pl─âcut─â ├«n magazinul nostru?

Dac─â ai r─âspuns cu ÔÇŁDa!ÔÇŁ, ├«nseamn─â c─â e╚Öti colegul fain pe care ├«l c─âut─âm!

Meri╚Ťi s─â fii parte dintr-o echip─â ca o familie, ├«n care respectul, cinstea, generozitatea, simplitatea, performan╚Ťa, exemplaritate ╚Öi coeren╚Ťa descriu modul ├«n care ne lucr─âm ╚Öi ne comport─âm unii cu ceilal╚Ťi.

Cum ești:

  • Organizat┬áÔÇô atent ╚Öi cu capul pe umeri atunci c├ónd vine vorba de planificarea activit─â╚Ťilor care se afl─â ├«n responsabilitatea ta;
  • Responsabil┬áÔÇô tratezi cu maxim─â seriozitate orice activitate;
  • Bun comunicator┬áÔÇô captezi aten╚Ťia interlocutorului prin mesaje clare, u╚Öor de ├«n╚Ťeles ╚Öi adaptate nevoilor acestuia;
  • Amabil┬áÔÇô vii ├«n ├«nt├ómpinarea clientului cu polite╚Ťe ╚Öi bun─âvoin╚Ť─â ori de c├óte ori are nevoie de ajutorul t─âu;┬á┬á
  • Atent la detalii┬áÔÇô a cunoa╚Öte lucrurile ├«n profunzimea lor este esen╚Ťial─â pentru a identifica cele mai bune c─âi de ac╚Ťiune, a╚Öa c─â vigilen╚Ťa ta este mereu la cote maxime.

Ce vei face:

  • ├Änt├ómpini clien╚Ťii┬ácu polite╚Ťe la diferitele puncte specifice departamentului (la casa de marcat, la primire clien╚Ťi, la retur marf─â, la livrare);
  • Realizezi cu rapiditate ╚Öi grij─â┬áopera╚Ťiunile specifice zonei ├«n care te afli, astfel ├«nc├ót clientul s─â se bucure de o experien╚Ť─â pl─âcut─â ├«n magazinul nostru;
  • Colaborezi cu colegii din magazin ├«n interesul clientului, gestion├ónd cu promptitudine ╚Öi amabilitate┬ásitua╚Ťiile ├«n care apar nereguli┬á(produse deteriorate, cutii incomplete etc);
  • Respec╚Ťi┬áprocedurile specifice┬áfiec─ârei zone de lucru;
  • Te asiguri ├«ntotdeauna c─â verifici cu aten╚Ťie┬áintegritatea produselor;
  • ┬á├Ändepline╚Öti opera┼úiunile pe linia caselor de marcat;
  • ├Änregistrezi┬ám─ârfurile achizi┼úionate┬áde c─âtre client;
  • ┬áProcesezi tranzac┼úiile numerar ┼či prin card;
  • Ai grij─â s─â creezi o┬áimagine pl─âcut─â a magazinului┬á├«n ochii clien╚Ťilor.

Ce vei g─âsi la noi:

  • ┬áUn colectiv ca o familie, primitor ╚Öi cu suflet mare, care te accept─â a╚Öa cum e╚Öti ╚Öi te ajut─â s─â ├«nve╚Ťi ce ai de f─âcut;
  • O zon─â de relaxare, amenajat─â ca un ÔÇŁcol╚Ťi╚Öor de acas─âÔÇŁ, unde te po╚Ťi odihni c├óteva momente atunci c├ónd sim╚Ťi nevoia;
  • Un mediu ├«n care po╚Ťi face ceea ce te reprezint─â, ├«n care ai parte de toat─â sus╚Ťinerea noastr─â ca s─â devii mai bun;
  • Un loc ├«n care┬áideile┬átale sunt ├«ntotdeauna ascultate, iar┬áreu╚Öitele sunt r─âspl─âtite.

Care este urm─âtorul pas:

Trimite-ne CV-ul tău! De abia așteptăm să te cunoaștem și să povestim mai multe. Suntem oameni onești și prietenoși, așa că îndrăznește să fii tu, cel autentic, în preajma noastră.

Membr─â a Grupului Francez Adeo, compania Leroy Merlin este num─ârul 1 ├«n Europa pe pia╚Ťa de bricolaj ╚Öi num─ârul 3 mondial. O realizare la care am ad─âugat c├óte o c─âr─âmid─â ├«n fiecare an, timp de aproape 100 de ani. Ne-am construit o cas─â sigur─â ╚Öi confortabil─â pentru c─â nu credem ├«n lucruri f─âcute cu jum─âtate de m─âsur─â.┬á

Cele 17 magazine din 13 ora╚Öe din ╚Ťar─â sunt st├ólpii no╚Ötri de rezisten╚Ť─â ╚Öi dovada ambi╚Ťiei de a fi cei mai buni. Povestea a ├«nceput cu ridicarea unei temelii solide ÔÇô echipa noastr─â. Adic─â cei peste 2400 de oameni grozavi care formeaz─â familia Leroy Merlin. ├Ämpreun─â, suntem creatori de experien╚Ťe, strategii ╚Öi pove╚Öti. Ne dorim s─â contribuim ├«n fiecare zi la ├«mbun─ât─â╚Ťirea lumii ├«n care tr─âim. ╚śi nu e lucru mic c─â am reu╚Öit p├ón─â acum s─â facem ziua mai bun─â la sute de milioane de oameni.

Vino s─â continui povestea al─âturi de noi!

Descrierea jobului

See section above

Membr─â a Grupului Francez Adeo, compania Leroy Merlin este num─ârul 1 ├«n Europa pe pia╚Ťa de bricolaj ╚Öi num─ârul 3 mondial.┬áCele 17 magazine din 13 ora╚Öe din ╚Ťar─â sunt st├ólpii no╚Ötri de rezisten╚Ť─â ╚Öi dovada ambi╚Ťiei de a fi cei mai buni.┬á┬áAdic─â cei peste 2400 de oameni grozavi care formeaz─â familia Leroy Merlin. ├Ämpreun─â, suntem creatori de experien╚Ťe, strategii ╚Öi pove╚Öti. Ne dorim s─â contribuim ├«n fiecare zi la ├«mbun─ât─â╚Ťirea lumii ├«n care tr─âim.┬á

Publicat 5 iul. 2021 Reactualizat 2 aug. 2021 Expir─â 4 aug. 2021
Nu ├«╚Ťi face griji, poate joburile de mai jos ├«╚Ťi pot fi de folos