CONSILIER SERVICE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Cunoştinţe de operare şi utilizare programe de specialitate în domeniul auto - constituie avantaj;
- Cunostinte in domeniu auto
- Orientarea spre obţinerea de rezultate şi spre calitate;

Descrierea jobului

- Documentarea şi identificarea pieselor auto necesare autovehiculelor în lucru;
- Intocmirea devizelor de reparaţii;
- Programarea clienţilor în service pentru reparaţii si oferirea soluţiilor tehnice adecvate.
- Consilierea clientilor privind modul de desfasurare a repartiilor si a lucrarilor de service necesare si/sau recomandate pentru remedierea defectiunilor autovehiculului;

- Intocmirea ofertelor de pret;

- Intocmirea devizelor de reparatii;

- Actualizarea bazei de date de client si asigurarea corectitudinii informatiilor inregistrate;

COMPANIA FACE PARTE DINTR-UN GRUP CARE DETINE REPREZENTANTA AUTO PENTRU MARCILE: TOYOTA, MITSUBISHI, PRECUM SI COMERCIALIZARE AUTOTURISMELOR SECOND-HAND. SERVICE AUTO AUTORIZAT. COMERT CU IMBRACAMINTE SI INCALTAMINTE.

Publicat 1 iul. 2022 Reactualizat 29 iul. 2022 Expiră 31 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos