Publicat 29 Iun 2021 | Reactualizat 29 Iul 2021 | Expiră 30 Iul 2021

CONSILIER SERVICE SKODA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
Studii superioare (Universitatea Politehnica)
Vechime in activitate similara, cel putin 2 ani;
Abilitati comerciale cat si de comunicare si relationare cu clientii;
Persoana pro-activa, cu spirit de initiativa ;
Aspect placut si ingrijit;
Cunostinte MS Office si engleza nivel mediu;
Experienta dovedita in lucru cu programe de management a activitatii de service, avantaj experienta de lucru cu programul CROSS (VW),AUDATEX;
Permis conducere, categoria B

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Identificarea cerintelor clientului si inregistrarea lor;
Consilierea si informarea clientilor cu privire la volumul, durata si costul lucrarilor efectuate in service;
Consultanta tehnica a clientilor, la cererea acestora;
Elaborarea comenzii de lucru pentru atelier si urmarirea acesteia si a termenului de executie ;
Consilierea activa referitoare la efectuarea unor lucrari ulterioare necesare ;
Ofertare lucrari service necesare;
Promovare telefonica catre clienti a ofertelor de service;

Beneficii
Pachet salarial atractiv, format din parte fixa si bonus de performanta;
Telefon de serviciu;
Posibilitati de pregatire profesionala continua si de promovare;

Descrierea companiei

METROTEHNICA INTERNATIONAL

/ UNIC IMPORTATOR ŞI DISTRIBUITOR DUCATI ÎN ROMÂNIA
/ DISTRIBUITOR SI PARTENER SERVICE ŠKODA
/ PARTENER SERVICE SEAT
/ DEALER DAS WELTAUTO

Totul a început în 2003 ca o afacere de familie a unor oameni pasionaţi de maşinile SEAT. În 2011 activitatea companiei Metrotehnica s-a mărit, adăugând în portofoliul său mărcile de prestigiu: Ducati, ŠKODA și Das WeltAuto.
Dorind să contribuie într-un mod important la permanenta educare a clienţilor sai, să-i ajute cu experienţa sa, acţionând ca un consilier de încredere şi ca un partener apreciat, Metrotehnica se ghidează dupa o serie de principii de valoare:
Echipă. Suntem specializaţi şi instruiţi permanent de către producători.
Etică profesională. Nu admitem compromisuri în ceea ce priveşte etica profesională şi corectitudinea faţă de partenerii de afaceri şi angajaţi.
Entuziasm. Ne place ceea ce facem şi facem cu entuziasm ceea ce facem.
Excelenţă. Suntem responsabili şi atenti de calitatea serviciilor noastre.

Expirat
CONSILIER SERVICE SKODA  -  METROTEHNICA INTERNATIONAL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles