Consilier service mecanica-electrica

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Ce căutăm la următorii colegi?
  • Cunoștințe tehnice în domeniul auto;
  • Orientare către client;
  • Atitudine constructivă;
  • Experiența în activitatea de service reprezintă un avantaj;
  • Studiile universitare absolvite în domeniul auto - avantaj
  • Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Ce vei face în rolul de consilier service?
  • Răspunde cererilor primite telefonic/ pe e-mail sau direct de la clienți, oferă informații adecvate și programează clienții la intervenții;
  • Identifică problemele clienților și le oferă consultanță în rezolvarea acestora propunând soluții tehnice;
  • Evaluează problemele și estimează costurile de reparație;
  • Completează fișele de recepție și comenzile de lucru pentru autovehicule;
  • Menține legătura cu clienții și îi informează asupra stadiului lucrărilor.

Beneficii:
  • Cadou pentru ziua de naștere
  • Teambuilding
  • Petrecere de Crăciun
  • Discount pentru repararea mașinii personale sau achiziționarea de piese auto
Locație: Șoseaua de Centură, nr 57 - Asko Honda
Program: L-V: 08:00 - 17:00

Credem în tine!
Succesul înseamnă cunoașterea calităților personale și încrederea în acestea, iar construirea unei cariere durabile este un proces continuu în care ai nevoie de motivație, un plan de acțiune, flexibilitate și disciplină. Te așteptăm în echipa noastră să desenăm calea în cariera împreună.

ASKO, dealerul tău Honda – suntem prezenți pe piața auto încă din 2004. În primii patru ani de activitate am devenit cel mai important dealer al rețelei, din punct de vedere al calității, volumului de vânzări și al satisfacției clienților, poziție pe care ne străduim să o menținem și să o îmbunătățim în permanență. Majoritatea membrilor echipei noastre au lucrat alături de noi încă de la înființare, identificându-se astfel cu istoria companiei.

Facilitatea din Chiajna este un complex integrat de tip 3S (Showroom, Service & Spare parts), reprezentând în momentul de față cea mai mare locație de acest gen din România. În cadrul acestei reprezentanțe dorim să punem la dispoziția clienților noștri un pachet de servicii de cea mai bună calitate care să completeze bucuria de a deține și de a conduce o Honda.

Publicat 6 oct. 2021 Expiră 5 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos