Publicat 28 Nov 2019 | Expiră 29 Dec 2019

CONSILIER SERVICE CAROSERIE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare tehnice sau studii medii cu calificari tehnice in domeniu finalizate sau in curs de finalizare;
- Bune abilitati de comunicare si negociere;
- Persoana dinamica, rezistenta la stres ;
- Foarte buna capacitate de organizare;
- Orientare catre atingerea obiectivelor;
- Cunostinte operare PC (MS Office nivel mediu);

Descrierea jobului

- Programeaza vehiculele in atelier in vederea asigurarii unei incarcari optime ;
- Asigura o comunicare eficienta cu clientul in toate etapele derularii reparatiei, de la receptia pana la restituirea vehiculului;
- Intocmeste si urmareste dosarele de dauna in relatia cu asiguratorii si se asigura ca sunt complete si corecte ;
- Monitorizeaza evolutia lucrarilor si informeaza clientul si asiguratorul in cazul in care apar situatii noi ;
- Intocmeste devizele de reparatii pentru societatile de asigurari ;
- Identifica piesele necesare si codifica lucrarile efectuate.
- Asigura o buna relatie cu clientii si societatile de asigurari, promovand imaginea firmei.

Suntem o companie cu o traditie de 28 de ani si o poziție solidă în piața auto de service, piese de schimb, vehicule noi, vehicule de ocazie. Punctul de lucru se afla in Chiajna, zona Carrfour Militari.

Expirat
CONSILIER SERVICE CAROSERIE  -  SERVICE AUTO SERUS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles