Publicat 21 Apr 2017 | Expiră 23 Mai 2017

CONSILIER SERVICE AUTO

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta similara in functia de consilier service auto consituie un avantaj;
Bune cunostinte de limba engleza;
Orientare catre detalii;
Buna cunoastere a domeniului/mediului auto si a retelei service din Cluj-Napoca;
Abilitati de comunicare scrisa si verbala;
Abilitati de organizare, planificare;
Capacitate de solutionare a situatiilor neprevazute;
Abilitati de vanzare, negociere;
Abilitati de consiliere, putere de convingere;
Cunostinte de operare pe computer (minim Office)

Descrierea jobului

Programarea autovehiculelor pentru reparaţie;
Preluarea comenzilor, identificarea pieselor;
Completarea si semnarea contractului de reparaţie;
Informarea clientului asupra mersului lucrării;
Facturarea lucrării si efectuarea unor operatiuni de contabilitate primara.

Descrierea companiei

Service auto cu vechime pe piata de profil, autorizat RAR.
Se ofera salariu motivant si posibilitate de castiguri suplimentare.

Expirat
CONSILIER SERVICE AUTO  -  NAPOCA AUTO CENTER SRL