Publicat 29 Ian 2019 | Reactualizat 26 Feb 2019 | Expiră 01 Mar 2019

Consilier service auto dealer automobile( Cluj Napoca)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Beneficii:
Salariu fix+bonus lunar
Tichete de masă
Asigurare medicală privată

Cerințe:
Studii superioare în domeniul auto
Experiență în domeniu de minim 6 luni
Cunoştinţe în domeniul auto
Permis conducere categoria B
Cunoștințe de operare PC
Limba engleză la nivel mediu

Descrierea jobului

Responsabilități:
Recepţia, verificarea autoturismelor şi deschiderea comenzilor de service
Urmărirea lucrărilor de service şi informarea clienţilor
Asigurarea standardului de reprezentare a firmei şi satisfacţie al clientului
Verificarea şi reactualizarea permanentă a bazei de date clienţi
Ține permanent legătura cu clientul pe perioada service-ului despre desfăşurarea lucrării
Introduce codurile de defect aferente lucrărilor de garanţie
Efectuează verificarea autoturismului , atât la interior cât şi la exterior şi întocmeşte nota de constatare împreună
cu Maistrul de atelier
Transmite comanda de service la departamentul Dispo
Preia comanda de la departamentul Dispo cu privire la terminarea lucrării
Informează clientul despre terminarea lucrării şi stabilesc de comun acord data şi ora de predare a autoturismului

Descrierea companiei

Bine ai venit!

Ai ajuns in universul joburilor inteligente! SMART HR ofera de 17 ani servicii integrate de resurse umane.

Esti in cautarea unei provocari sau a unei schimbari? Ai vrea un job in Cluj Napoca sau in alt oras al tarii?

Poti sa ne spui despre cariera la care visezi si sa ne trimiti un CV la andra@smart-hr.org pentru a intra in baza de date.

Consultantii nostri te asteapta cu mai multe detalii la nr. de tel. +40 758248444 sau te asteptam pe www.smart-training.ro.

Expirat
Consilier service auto dealer automobile( Cluj Napoca)  -  SMART TRAINING

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles