CONSILIER RELATII CLIENTI

RESTART ENERGY ONE SA 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ca parte a Armand Group, prezent pe piața de energie regenerabila încă din, Restart Energy este o companie determinată să aducă o schimbare substanțială în furnizarea energiei electrice în România.
Căutam colegi pentru postul de CONSILIER RELAȚII CLIENȚI, care sa se alature echipei noastre .

Cerinte:

Abilităţi foarte bune de comunicare prin telefon si e-mail;

Studii finalizate sau in curs de finalizare;

Orientare catre client,

Capacitate de lucru în echipa, atitudine pozitiva, capacitatea de a dezvolta relații eficiente de lucru cu colegii;

Atentie distributivă și concentrată

Bune abilități de operare PC ;

Dexteritate.

Descrierea jobului

Preluarea apelurilor telefonice şi contactarea clienţilor;

Înregistrarea informaţiilor necesare în baza de date;

Urmărirea şi propunerea a noi modalităţi de rezolvare a sesizărilor/reclamaţiilor;

Menţinerea unei bune relaţii cu consumatorii de energie şi gaz;

Promovarea numelui, imaginii şi serviciilor funizorului de energie şi gaz;

Menţinerea şi dezvoltarea relaţiei cu clienţii;

Contactarea periodica a clienţilor şi potenţialilor clienţi prin intermediul telefonului după un orar şi cu o frecvenţă prestabilită;

Raportarea zilnică managerului.

Beneficii oferite:

Salariu fix şi bonusuri in funcție de performantele individuale

Asigurare medicala;

Bookster, 7card;

Restart Energy One este un furnizor integrat de energie electrica care este determinat sa faca o schimbare substantiala pe piata din Romania. Ne caracterizeaza perseverenta si determinarea, fiind o companie in plina ascensiune economica.

Publicat 12 Oct. 2022 Reactualizat 9 Nov. 2022 Expiră 11 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.