de ani Fără Frică...

Publicat 12 Nov 2019 | Expiră 12 Dec 2019

Consilier receptie service

2 posturi

Candidatul ideal

Studii superioare
Experienta anterioara in domeniul auto este obligatorie
Permis auto – categoria B
Bune abilitati de comunicare si orientare catre client
Cunoasterea Limbii Engleza la nivel mediu
Cunostinte Microsoft Office cel putin la nivel mediu

Descrierea jobului

Programarea si receptionarea autovehiculelor
Deschiderea comenzilor si urmarirea procesului de desfasurare a reparatiilor
Estimarea costului de reparatie (piese, material, manopera)
Efectuarea controlului de calitate si predarea autovehiculelor catre proprietari
Mentinerea legaturii cu clientii in scopul informarii in ceea ce priveste stadiul lucrarii si planificarea sa

Tiriac Auto face parte din Tiriac Group, recunoscut pentru afacerile derulate in domenii precum imobiliare, servicii financiare, servicii de transport aerian de tip VIP Charter, import, distributie si service auto, servicii de productie si intretinere ascensoare, servicii de paza si protectie etc.

Tiriac Auto detine cel mai vast portofoliu de marci auto de pe piata autohtona, reprezentand sase dintre cele mai renumite marci auto existente pe piata: Mercedes-Benz, Jaguar, Land Rover, Mitsubishi, Ford si Hyundai.

Reteaua de distributie si service auto Tiriac Auto asigura accesibilitate si servicii de calitate in judetele in care activeaza. In fiecare dintre reprezentantele Tiriac Auto showroom si service, avem consilieri pasionati de domeniul auto, profesionisti si implicati, gata sa ofere solutii adaptate nevoilor fiecaruia dintre clientii nostri. Totodata, locatiile service Tiriac Auto sunt autorizate si pregatite sa efectueze reparatii unui portofoliu extins de marci auto.

In cazul în care pozitiile dechise in acest moment in cadrul companiei noastre nu corespund intereselor dvs. de cariera, dar va doriti sa faceti parte din echipa Tiriac Auto, va invitam sa transmiteti CV-ul dvs. catre departamentul de Resurse Umane Puteti aplica direct transmitand un mesaj pe adresa resurse.umane@tiriacauto.ro sau utilizand pagina de cariere de pe site-ul nostru).

Va multumim pentru interesul acordat companiei noastre si va dorim mult succes in cariera!

Consilier receptie service  -  TIRIAC AUTO

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles