Publicat 16 Iul 2006 | Reactualizat 17 Iul 2006 | Expiră 16 Aug 2006

CONSILIER RECEPTIE, RESPONSABIL GARANTII, ASISTENT RECEPTIE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Educatie si expunere:
Absolvent de studii superioare in domeniul tehnic sau student in ultimul an (specializarea Autovehicule Rutiere constituie un avantaj)

Cunostinte, abilitati specifice:
Abilitati interpersonale (influentare, comunicare, prezentare, negociere) care sa-i permita sa interactioneze cu oameni aflati la diferite nivele;
Abilitatea de a organiza si a prioritiza activitatile profesionale;
Spirit de echipa

Cunostinte, abilitati generale:
Cunostinte de limba franceza tehnica reprezinta un avantaj;
Cunostinte de operare pe calculator;
Permis de conducere categ. B.

Descrierea jobului

Asigurarea unui grad cat mai inalt al satisfactiei clientilor prin consilierea acestora referitor la lucrarile de service/piese de schimb sau accesorii. Fidelizarea clientilor.

Descrierea companiei

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?

Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?

EURIAL INVEST ofera oportunitati de cariera potrivite pentru toata lumea. Chiar daca sunteti proaspat absolvent de facultate, aflat la inceputul carierei, sau un profesionist cu experienta care isi doreste noi provocari, Eurial Invest va ofera oportunitatea angajarii si sansa de a dobandi noi abilitati si cunostinte.

Va oferim acces la evolutie profesionala, sansa de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.

Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!

Expirat
CONSILIER RECEPTIE, RESPONSABIL GARANTII, ASISTENT RECEPTIE  -  SC EURIAL INVEST SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles