Consilier programari service

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerinte:
• Calificare in domeniul tehnic, studii superioare, de preferinta specializarea autovehicule rutiere
• Experinta anterioara in relationarea cu clientii
• Abilitati foarte bune de comunicare, persuasiune
• Orientare catre nevoile clientului, capacitatea de a gestiona clienti dificili
• Permis de conducere

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• Efectueaza programarea lucrarilor de mecanica in service
• Consilierea telefonica a clientilor in privinta reparatiilor necesare
• Intocmeste listele cu programarile fiecarui consilier clienti pentru ziua urmatoare
• Asigura informarea clientilor programati in service pentru a 2-a zi

Beneficii:
• Oportunitatea de a lucra alaturi de un colectiv cu experienta
• Mediu de munca placut si dinamic
• Bonusuri in functie de realizari
• Pachet de beneficii ce include si un abonament medical
• Premii de sarbatori
• Evenimente interne

Compexit Trading este Dealer Autorizat Skoda oferind produse si servicii auto complete, leader pe piata clujeana.
Activitatea firmei este una complexa si cuprinde comercializare automobile, comercializare piese de schimb, servisare auto, mentenanta, buy-back si vanzari auto second hand.
Publicat 24 iun. 2022 Reactualizat 22 iul. 2022 Expiră 24 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos