Consilier piese de schimb si accesorii auto

AUTONET SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Ce cautam la urmatorul coleg?
  • Foarte bune abilitati de organizare si comunicare;
  • Cunostinte tehnice in domeniul auto (identificare piese);
  • Experienta pe un post similar (avantaj);
  • Responsabilitate;
  • Permis categoria B

Descrierea jobului

Descriere:
Ce vei face pe postul acesta?
  • Identifici repere auto si procesezi comenzi;
  • Organizezi magazia prin pastrarea ordinii in asezarea marfurilor conform caracteristicilor tehnice pentru fiecare tip de marfa;
  • Receptionezi marfa;
  • Efectuezi comenzi furnizori;
  • Asezi marfa pe raft;
  • Participi la efectuarea inventarelor.

Beneficii:
  • Salariu atractiv corespunzator cu performantele individuale;
  • Conditii optime de lucru;
  • Loc de munca stabil intr-o companie consacrata in domeniul auto.

Reprezentăm Asko Group, unul dintre cele mai mari grupuri din industria auto locală, având 20 de ani de experiență în domeniu. Printre mărcile deținute de compania noastră se numără Honda, Toyota, Kia, Suzuki și Mazda având în administrare cinci locații în București. Astfel, acoperim o gamă completă de servicii: de la achiziționarea unui automobil nou, până la cumpărarea de piese și accesorii, ori servicii de reparare și întreținere a mașinii.
Publicat 12 mai 2022 Reactualizat 19 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022