Consilier piese de schimb și accesorii auto

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Ce vei face în rolul de consilier piese de schimb și accesorii?
  • Stabilești împreună cu personalul tehnic necesarul de piese;
  • Identifici piesele de schimb;
  • Întocmești oferte pentru piese de schimb și accesorii;
  • Gestionezi depozitul de piese și răspunzi de marfa depozitată;
  • Oferi informații despre piese, preț și disponibilitate pentru clienți sau pentru personalul tehnic;
  • Operezi în stoc mişcările de marfă și păstrezi documentele justificative legate de stocuri
  • Participi activ la operaţiunile de descărcare a mărfurilor și la inventar;
  • Introduci marfa în stoc conform documentelor de intrare

Descrierea jobului

Ce căutăm la următorul coleg?
  • Foarte bune abilități de ascultare, organizare și comunicare;
  • Cunoștințe tehnice în domeniul auto (identificare piese);
  • Experiență pe un post similar (2 ani);
  • Atitudine constructivă;
  • Responsabilitate;
  • Entuziasm și dorința de a învăța;
  • Permis categoria B (valid)

Beneficii:
  • Salariu atractiv corespunzător cu performanțele individuale;
  • Condiții optime de lucru;
  • Loc de muncă stabil într-o companie consacrată în domeniul auto.

Reprezentăm Asko Group, unul dintre cele mai mari grupuri din industria auto locală, având 20 de ani de experiență în domeniu. Printre mărcile deținute de compania noastră se numără Honda, Toyota, Kia, Suzuki și Mazda având în administrare cinci locații în București. Astfel, acoperim o gamă completă de servicii: de la achiziționarea unui automobil nou, până la cumpărarea de piese și accesorii, ori servicii de reparare și întreținere a mașinii.

Publicat 28 iun. 2021 Expiră 28 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos