Publicat 02 Aug 2007 | Expiră 02 Aug 2007

CONSILIER PENSII PRIVATE OBLIGATORII - PART TIME, FULL TIME BANI IN PLUS PESTE 1500 EURO/LUNA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studenti, angajati, persoane din departamentele resuse umane dornice de venituri substantiale.
Abilitati excelente de comunicare.
Initiativa si spirit antreprenorial.
Capacitatea de a asimila rapid cunostinte.

Descrierea jobului

Stringerea de ADEZIUNI (semnaturi) pentru aderarea la un fond de pensii administrate privat (OBLIGATORII pentru toti angajatii pina in 35 de ani, optionale pentru angajati intre 36 si 45 de ani) conform Legii 411/2004.

Cistiguri nelimitate.
Comisioane superatractive.
Avantajul de a putea vinde pt mai multe societati.

Informatii suplimentare pe site-ul www.csspp.ro.
Alte detalii la telefon 0723808091 - Costel Sirghi

Expirat
CONSILIER PENSII PRIVATE OBLIGATORII - PART TIME, FULL TIME BANI IN PLUS PESTE 1500 EURO/LUNA  -  asif