Publicat 11 Sep 2019 | Reactualizat 18 Sep 2019 | Expiră 11 Oct 2019

Consilier National de vanzari

1 post

Candidatul ideal

Distribuitor românesc, care produc terapii ce ajută la îmbunătățirea stării generale și folosirea acestor terapii în medicina alternativă și comercializează aceste terapii își caută coleg nou pentru postul de consilier.

Descrierea jobului

Sarcini:
- Desfășurarea unor evenimente de conștientizare publică
- Participarea la evenimente profesionale
- Îndeplinirea sarcinilor de reprezentant regional pentru 3-4 județe

Așteptări:
- atitudine de vânzător
-acţiune decisivă, aspect plăcut
-flexibilitate
-capacităţi de comunicare excelente
-muncă precisă și punctuală
-permis de conducere categoria B
-cunoştinţe minime de utilizarea calculatorului

Constituie avantaj:
-experienţă în vânzări

Descrierea companiei

Ce oferim:
-salariu peste nivelul mediu
- formare continuă gratuită, suport profesional
-nivel ridicat de existență și oportunitate de carieră
- asigurarea dispozitivelor IT
-echipă dinamică, atmosferă plăcută
-maşină de companie (sub rezerva unor condiții)
-precum: asigurăm colegilor noștri de succes ocazia să reprezinte compania noastră la evenimente profesionale organizate în străinătate

Consilier National de vanzari  -  LIFE MED PARTNERS S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles