Publicat 09 Apr 2019 | Reactualizat 07 Mai 2019 | Expiră 10 Mai 2019

Consilier National de Vânzări

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Distribuitor romanesc, partener de afaceri ai unei companii din Europa de Vest, care produc terapii ce ajută la îmbunătățiirea stării generale și folosirea acestor terapii in medicina alternativă, caută manageri regionali de vânzări cu începerea imediată a activităţii.

Recrutam persoane cu spirit intreprinzatoare pentru postul de consilier vanzari pe tot teritoriul Romaniei,cei care nu se sperie,de mici investitii pe termen lung.

Descrierea jobului

Sarcini:
-Desfășurarea unor evenimente de conștientizare publică
-Participarea la evenimente profesionale
-Promovarea serviciilor partenerilor noștri medici / profesioniști
-Îndeplinirea sarcinilor de reprezentant regional pentru 3-4 județe

Aşteptări:
-atitudine de vânzător
-acţiune decisivă, aspect plăcut
-flexibilitate
-capacităţi de comunicare excelente
-muncă precisă și punctuală
-permis de conducere categoria B
-cunoştinţe minime de utilizarea calculatorului

Constituie avantaj:
-experienţă în vânzări
-cunoştinţe de bază în domeniul sănătăţii

Ce oferim:
-salariu peste nivelul mediu
-asigurarea clienţilor interesaţi
-formare continuă gratuită, suport profesional
-nivel ridicat de existență și oportunitate de carieră
-asigurarea dispozitivelor IT
-echipă dinamică, atmosferă plăcută
-maşină de companie (sub rezerva unor condiții)
-precum: asigurăm colegilor noștri de succes ocazia să reprezinte compania noastră la evenimente profesionale organizate în străinătate

Distribuitor romanesc, partener de afaceri ai unei companii din Europa de Vest.

Expirat

Consilier National de Vânzări  -  LIFE MED PARTNERS S.R.L.