Publicat 12 Iun 2019 | Reactualizat 26 Iun 2019 | Expiră 13 Iul 2019

Consilier marketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte pachet office (excel, word);
Studii superioare terminate sau in curs;
Cunoştinţe de limba engleza;
Persoană organizată, atentă la detalii, perseverentă, prezentabilă, cu abilităţi de negociere şi de comunicare;

Descrierea jobului

Gestionare reclama mica si mare publicitate din ziarul BURSA;
Intocmirea facturilor proforme pentru clienti;
Verificarea anunturilor de publicitate si machetele in paginile ziarului;
Situatii conferinte/ziar/supliment.

De 29 de ani pe piata, in aparitie neintrerupta, BURSA este cel mai influent cotidian economico-financiar si formatorul de opinie al pietei de capital, fiind apreciat, in fiecare an, cu distinctii pentru aparitiile editoriale. De-a lungul anilor, Ziarul BURSA si-a informat cititorii asupra proceselor importante de transformare si dezvoltare a economiei societatii romanesti si din strainatate.

Expirat
Consilier marketing  -  Ziarul BURSA