de ani Fără Frică...

Publicat 18 Nov 2019 | Reactualizat 06 Dec 2019 | Expiră 18 Dec 2019

CONSILIER LOGISTICA/ RESPONSABIL PARC AUTO

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 6 luni experiență în muncă

Candidatul ideal

Noul nostru coleg trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare;
Simtul umorului, orientare catre clienti, gandire pozitiva si entuziasm;
Persoana organizata, comunicativa, dinamica, capabila sa lucreze bine individual si in echipa;
Cunostinte pachet Microsoft Office;
Cunostinte limba engleza – nivel mediu sau avansat;
Permis de conducere categoria B, cu minimum 2 ani de experienta.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

Va avea atributii specifice de intretinere parc auto;
Va tine evidenta masinilor din stoc, precum si a documentelor acestora;
Va livra/prelua autoturismele oferite spre vanzare;
Va mentine relatia cu agentiile din tara cu privire la stocul auto;
Va mentine relatia cu service-urile auto/firmele de asigurari/rezolvare daune;
Va oferi suport tehnic pe diverse activitati;
Va raporta activitatea zilnica superiorului direct.
Va urca masinile pe site-uriile de promovare.

Beneficii:

Investim in oameni si oferim suport pentru dezvoltare personala (carti, cursuri).
Abonament medical la o clinica privata.
Incurajam oamenii sa faca miscare, prin urmare decontam 50% din abonamentul la sala (sau alta forma de miscare aleasa de tine).
Oportunitati de crestere in cadrul companiei, în functie de performanta si gradul de implicare.
Suntem implicati in problemele comunitatii din care facem parte, de aceea ai posibilitatea sa produci o schimbare cu ajutorul Fundatiei Autonom.

Autonom este singura companie romaneasca care a primit titlul de Best Employer timp de 4 ani consecutiv. Aceeasi distinctie am primit-o anul acesta în cadrul galei Business Review Awards.
În 2018 ne-am alaturat comunitătii celor 123 de organizatii recunoscute de WorldBlu la nivel mondial, care promoveaza principiile democratice si încurajeaza libertatea la locul de munca.
Avem cea mai extinsa retea de mobilitate din Romania, cu o flota de peste 8000 de autoturisme noi si 44 de agentii in 33 de orase.
Misiunea noastra este de a oferi servicii ireprosabile la preturi oneste.
Mai multe detalii gasiti pe www.autonom.ro si leasingoperational.com.

CONSILIER LOGISTICA/ RESPONSABIL PARC AUTO  -  AUTONOM AUTORULATE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles