Consilier Livrare Pallady

Leroy Merlin Romania - 1 pozi╚Ťie
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carier─â
Studii
Salariu Nespecificat
Limb─â str─âin─â Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

#CarieraTa începe cu a face ceea ce iubești:

­čŚŞ ├Ä╚Ťi dore╚Öti s─â te ocupi de parcursul produselor ╚Öi de clien╚Ťi no╚Ötri ├«ntre momentul recep╚Ťiei m─ârfii ╚Öi cel al livr─ârii?

­čŚŞ ├Än plus, ╚Ťi-ar pl─âcea s─â ├«nt├ómpini clien╚Ťii, consiliezi ╚Öi ghidezi de fiecare dat─â c├ónd este necesar?

Dac─â ai r─âspuns cu ÔÇŁDa!ÔÇŁ, ├«nseamn─â c─â ai ajuns ├«n locul potrivit, la momentul potrivit. C─âut─âm de zor un coleg care s─â ne ├«ntregeasc─â echipa!┬á

Vom fi necondi╚Ťionat al─âturi de tine ├«n drumul pe care ├«l faci ╚Öi ne vom asigur─âm c─â fiecare succes ob╚Ťinut va fi r─âspl─âtit pe m─âsur─â.

Al─âturi de noi, te vei sim╚Ťi ca ├«n s├ónul unei familii ├«n care respectul, cinstea, generozitatea, simplitatea, performan╚Ťa, exemplaritate ╚Öi coeren╚Ťa sunt mereu prezente.

Dac─â nu te mul╚Ťume╚Öti cu mai pu╚Ťin de at├ót, atunci cite╚Öte mai departe.

Cum ești:

  • Organizat┬áÔÇô elaborezi planuri bine puse la punct pentru ├«ndeplinirea activit─â╚Ťilor, pe care le urm─âre╚Öti ├«n mod disciplinat;
  • Responsabil┬áÔÇô ai con╚Ötiin╚Ťa lucrului bine f─âcut, a╚Öa c─â e╚Öti hot─âr├ót s─â nu scapi din vedere niciun element care ar putea afecta calitatea rezultatelor;┬á
  • Adaptabil┬áÔÇô atunci c├ónd este este necesar, e╚Öti deschis la schimbarea metodei de lucru sau a abord─ârii pentru a atinge un obiectiv sau a ├«ndeplini ├«n mod corect o sarcin─â de lucru;
  • Activ┬áÔÇô ├«╚Ťi place s─â participi cu energie la realizarea activit─â╚Ťilor care presupun s─â fii ├«n continu─â mi╚Öcare;┬á
  • Cu spirit de echip─â┬áÔÇô ╚Ötii cum s─â comunici cu oamenii, te pricepi s─â lucrezi ├«mpreun─â cu ei ╚Öi e╚Öti de obicei primul care ├«ntinde o m├ón─â de ajutor ╚Öi ├«ntre╚Ťii atmosfera pozitiv─â din echip─â.┬á

Ce ne dorim s─â ai:

  • Diplom─â de absolvire a┬ástudiilor liceale;
  • Minim 1 an experien╚Ť─â┬á├«n recep╚Ťie marf─â, logistic─â sau comer╚Ť;
  • Dac─â ╚Ötii str─âdu╚Ťele secrete din ora╚Ö pentru un traseu rapid, este un plus.

Ce vei face:

  • Recep╚Ťionezi produsele┬á├«n zona de livrare;
  • Verifici┬áfacturile de ├«nso╚Ťire a m─ârfii┬á╚Öi stabile╚Öti dac─â produsele pe care le-ai recep╚Ťionat corespund cu num─ârul prev─âzut ├«n factur─â;
  • ┬áInformezi persoanele implicate ├«n procesul de livrare ╚Öi sesizezi prin┬ásistemul informatic┬áal┬ácompaniei┬áneregulile┬ápe care le consta╚Ťi la recep╚Ťionarea produselor;
  • Men╚Ťii┬áleg─âtura cu┬áclien╚Ťii┬á├«n intervalul de timp dintre recep╚Ťionarea produselor ╚Öi efectuarea livr─ârii;
  • ├Änt├ómpini clien╚Ťii,┬á├«i┬áconsiliezi┬á╚Öi ├«i┬ághidezi┬áde fiecare dat─â c├ónd este necesar;
  • Solu╚Ťionezi┬áreclama╚Ťiile┬áclien╚Ťilor cu privire la livrare;
  • Coordonezi ╚Öi participi la┬á├«nc─ârcarea produselor┬á├«n autovehicul.

Ce vei g─âsi la noi:

  • Un colectiv ca o familie: primitor ╚Öi cu suflet mare, care te accept─â a╚Öa cum e╚Öti ╚Öi te ajut─â s─â te dezvol╚Ťi;
  • Un spa╚Ťiu de relaxare, amenajat ca un ÔÇŁcol╚Ťisor de acas─âÔÇŁ, unde s─â ├«╚Ťi odihne╚Öti corpul ╚Öi mintea atunci c├ónd sim╚Ťi nevoia;
  • Un mediu ├«n care po╚Ťi face ceea ce te reprezint─â, iar noi te sus╚Ťinem necondi╚Ťionat ca s─â devii mai bun ╚Öi s─â te bucuri de fiecare success;
  • ┬áUn loc ├«n care┬áideile┬átale conteaz─â ├«ntotdeauna.

Care este urm─âtorul pas

S─â ne cunoa╚Ötem. Abia a╚Ötept─âm s─â ne poveste╚Öti mai multe despre tine, cel autentic, despre ceea ce ├«╚Ťi place s─â faci ╚Öi conteaz─â cu adev─ârat pentru tine.Te a╚Ötept─âm pe la noi!

Membr─â a Grupului Francez Adeo, compania Leroy Merlin este num─ârul 1 ├«n Europa pe pia╚Ťa de bricolaj ╚Öi num─ârul 3 mondial. O realizare la care am ad─âugat c├óte o c─âr─âmid─â ├«n fiecare an, timp de aproape 100 de ani. Ne-am construit o cas─â sigur─â ╚Öi confortabil─â pentru c─â nu credem ├«n lucruri f─âcute cu jum─âtate de m─âsur─â.┬á

Cele 19 magazine din 14 ora╚Öe din ╚Ťar─â sunt st├ólpii no╚Ötri de rezisten╚Ť─â ╚Öi dovada ambi╚Ťiei de a fi cei mai buni. Povestea a ├«nceput cu ridicarea unei temelii solide ÔÇô echipa noastr─â. Adic─â cei peste 2700 de oameni grozavi care formeaz─â familia Leroy Merlin. ├Ämpreun─â, suntem creatori de experien╚Ťe, strategii ╚Öi pove╚Öti. Ne dorim s─â contribuim ├«n fiecare zi la ├«mbun─ât─â╚Ťirea lumii ├«n care tr─âim. ╚śi nu e lucru mic c─â am reu╚Öit p├ón─â acum s─â facem ziua mai bun─â la sute de milioane de oameni.

Vino s─â continui povestea al─âturi de noi!

Descrierea jobului

See section above

Membr─â a Grupului Francez Adeo, compania Leroy Merlin este num─ârul 1 ├«n Europa pe pia╚Ťa de bricolaj ╚Öi num─ârul 3 mondial.┬áCele 17 magazine din 13 ora╚Öe din ╚Ťar─â sunt st├ólpii no╚Ötri de rezisten╚Ť─â ╚Öi dovada ambi╚Ťiei de a fi cei mai buni.┬á┬áAdic─â cei peste 2400 de oameni grozavi care formeaz─â familia Leroy Merlin. ├Ämpreun─â, suntem creatori de experien╚Ťe, strategii ╚Öi pove╚Öti. Ne dorim s─â contribuim ├«n fiecare zi la ├«mbun─ât─â╚Ťirea lumii ├«n care tr─âim.┬á

Publicat 28 sept. 2021 Reactualizat 26 oct. 2021 Expir─â 28 oct. 2021
Nu ├«╚Ťi face griji, poate joburile de mai jos ├«╚Ťi pot fi de folos