Publicat 02 Aug 2007 | Expiră 02 Aug 2007

consilier juridic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- licentiat în stiinte juridice
- experienta relevanta in domeniu (minim un an).
- cunosterea legislatiei nationale si internationale in domeniul protectiei si promovarii drepturilor copilului
- buna cunoastere a limbii engleze
- alte cerinte: bun organizator, utilizare eficienta timpului, relationare si creare de contacte utile pentru proiect, colegialitate, responsabilitate

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV si scrisoare de intentie prin e-mail : rosc@salvaticopiii.ro (titlul mesajului urmand sa aiba urmatoarea forma Prenume_Nume_Consilier_Juridic) sau prin fax: 0213124486, pana pe 16.08.2007. Numai persoanele selectate vor fi contactate.

Descrierea jobului

Salvati Copiii România este o organizaţie neguvernamentala romaneasca, de utilitate publica, non-profit, independenta, necondiţionata politic sau religios, care promoveaza si apara drepturile copiilor din Romania. Salvati Copiii desfasoara proiecte in beneficiul tuturor copiilor dar acorda o atentie deosebita celor aflati in situatii dificile

Expirat
consilier juridic  -  Asociatia Salvati Copiii Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles