Consilier juridic

CONFIDENTIAL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

1. Absolvent al Facultății de Drept promoția 2022, cu rezultate bune la absolvire, dedicat profesiei, cu reale aptitudini în domeniu și abilități de comunicare, cu capacitate de învățare și asimilare a procedurilor.

2. Absolvent al Facultății de Drept - promoții anterioare anului 2022, cu experiență și cunoștințe solide în domeniul dreptului civil. Capacitate de comunicare avansată și aptitudini în managementul fluxului documentelor.

Descrierea jobului

- inițiere și promovare acțiuni juridice, reprezentare în instanță/parchete/clienți, activitate de birou și managementul fluxului documentelor, respectarea termenelor și atingerea obiectivelor;
- stagiu în profesie pentru absolvenți și inițierea practică a acestora;
- bonusuri motivante pentru realizarea obiectivelor și respectarea termenelor.
Publicat 19 mai 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos