Consilier Juridic

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam o persoana atenta la detalii, responsabila, bine organizata, comunicativa si dinamica pentru a se alatura departamentului juridic de la sediul nostru din Iasi.
Pentru reusita in aceasta misiune este nevoie de :
- Cunoasterea limbii franceze la nivel mediu- avansat( B2);
- Cunostinte foarte bune de utilizare a programului Excel si Word;
- Cunostinte juridice pe dreptul societatilor comerciale (corporate law) ;
- Excelente capacitati de organizare si prioritizare a task-urilor

Descrierea jobului

In calitate de Asistent/a administrativ RH principalele tale misiuni vor fi:
Verificarea de documente si extragerea informatiilor necesare pentru completarea documentelor de tip draft;
Centralizare si structurarea informatiilor interne;
Comunicare eficienta si progresiva cu colaboratorii din Franta ;
Intocmirea diferitelor situatii, completarea de tabele tip raport;
Beneficii:
- Formare la nivel companiei;
- Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes;
- Pachet salarial atractiv.

Veo Worldwide este o companie europeană de destocaj, parte a Universului NOZ (lider pe piața europeană de destocaj), cu peste 14 ani de activitate.

Căutăm constant soluții pentru a-i ajuta pe proprietarii de afaceri să își valorifice stocurile nevândute (colecții anterioare, produse cu termen de expirare scurt, comenzi anulate), ajutându-i, astfel, să devină eficienți.

MISIUNE:

Cei mai buni pe piața de destocaj. Suntem complet dedicați misiunii NOZ de a deveni lideri mondiali pe piața de destocaj.

VIZIUNE:

No waste. Just value – Ne dorim să devenim mai buni odată cu spațiul în care creștem. Valorificăm pe deplin tot ce ne înconjoară - timp, resurse, aptitudini, idei. Investim în oameni care fac mereu un pas în plus, sunt dornici să se dezvolte și sunt adevărați jucători de echipă.

Publicat 25 iun. 2021 Reactualizat 23 iul. 2021 Expiră 25 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos