Publicat 15 Oct 2020 | Reactualizat 12 Nov 2020 | Expiră 15 Nov 2020

Consilier Juridic

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

– Absolvent studii superioare drept
– Legislatia specifica jocurilor de noroc precum si legislatie fiscala
– Volum ridicat de cunostinte teoretice si practice
– Cunostinte de operare PC: pachet MS Office – nivel avansat;
– Experienta relevanta pe un post similar in domeniu (minim 2 ani) constituie avantaj
– Abilitati de coordonare, planificare si organizare a timpului de lucru
– Flexibilitate in gandire si comunicare
– Capacitatea de a prelucra informatiile, de a le interpreta si verifica
– Disponibilitatea la deplasari (permis categ. B)

Descrierea jobului

– Intocmire dosare autorizare in domeniul jocurilor de noroc;
– Evidenta miscarii slot-machine la punctele de lucru;
– Pregatirea si inregistrarea documentatiei pentru deschiderea noilor locatii;
– Evidenta puncte de lucru;
– Urmarirea documentelor si colaborarea cu operatorii din tara;
– Reprezentarea firmei în relatiile cu institutiile abilitate in domeniu
– Centralizarea si emiterea rapoartelor de activitate si evidentele specifice postului;
Oferta
– Salariu motivant
– Mediu de lucru profesionist si dinamic intr-o firma in dezvoltare
– Conditii de lucru ideale la sediu propriu din Brasov

Fiind o companie performantă, oferim angajaților noștri multe oportunități de dezvoltare profesională. Îi încurajăm să se dezvolte în mod continuu și să fie din ce în ce mai buni în activitatea lor. Acest lucru ne permite să fim o companie de succes.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Consilier Juridic  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles