Publicat 05 Oct 2020 | Reactualizat 26 Oct 2020 | Expiră 30 Oct 2020

Consilier Juridic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii superioare in domeniul juridic
  • Cunostinte de limba Engleza, la un nivel avansat
  • Cunostintele de limba Franceza reprezinta un avantaj
  • Cunostinte avansate de MS Office (excel, word)
  • Persoana riguroasa si foarte organizata
  • Adaptabilitate, invatare rapida si comunicare eficienta
  • Deschidere si flexibilitate in abordarea diverselor situatii

Descrierea jobului

  • Redactarea si participarea la negocierea contractelor comerciale
  • Tratarea dosarelor de dreptul societatilor
  • Analize juridice diverse

Gracel Human Resources is a Brasov based recruitment agency. Our services include Executive search, White-collar technical recruitment, Recruitment for service providers and HR consulting.

Our team has both entrepreneurial and top management expertise, strong academic backgrounds, as well as a far-reaching network of relationships which are essential for any assignment.

Most of our clients are multinational companies, both manufacturers and service providers.

Expirat
Consilier Juridic  -  Gracel Business Solutions

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles