Publicat 08 Sep 2020 | Reactualizat 08 Oct 2020 | Expiră 09 Oct 2020

Consilier Juridic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CERINȚELE POSTULUI:
- absolvent de științe juridice;
- cunoștințe în dreptul proprietății intelectuale;
- cunoștințe bune de drept comercial și civil;
- o comandă foarte bună a limbii engleze este obligatorie;
- abilități puternice de analiză și raționament, cercetare excelentă, abilități de scriere juridică foarte bune;
- atitudine pro-activă, jucător de echipă, angajat să presteze muncă juridică de înaltă calitate.

Descrierea jobului

ProtectMARK recrutează consilier juridic în domeniul proprietății intelectuale.

Căutăm absolvenți de științe juridice talentați și motivați, cu un cadru academic puternic, persoane cu spirit antreprenorial, capabile să lucreze perfect atât cu colegii, cât și cu clienții firmei și care se angajează să își dezvolte în continuare cariera.

TIPUL POSTULUI
PART-TIME cu posibilitatea prelungirii dupa o perioada de proba in FULL-TIME

Dacă sunteți interesat să vă alăturați unei echipe de succes, vă rugăm să trimiteți CV*-ul vostru la adresa: [email protected]

Anunțul este valabil pentru Municipiul Iași.
*Data limita a depunerii CV-urilor: 06 octombrie 2020

ProtectMARK este o companie care furnizează servicii complete în domeniul drepturilor de proprietate intelectuală.
Oferim consultanță pentru înregistrarea mărcilor, desenelor și modelelor industriale, brevetelor și a drepturilor de autor la nivel național, comunitar si internațional.

Expirat
Consilier Juridic  -  ProtectMARK - NEAGU C. CĂTĂLIN - CABINET INDIVIDUAL PROPRIETATE INDUSTRIALĂ

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles