Publicat 01 Sep 2020 | Reactualizat 29 Sep 2020 | Expiră 02 Oct 2020

Consilier Juridic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Te potrivesti pentru acest job daca:
Esti absolvent studii superioare juridice
Esti o persoana hotarata si cu o buna gandire logica
Esti creativ in directia solutionarii favorabile a situațiilor

Descrierea jobului

Ce activitati vei avea?
Vei oferi suport juridic in activitatea de creditare;
Vei aviza/intocmi contracte de credit si garantie;
Vei verifica documentatia juridica aferenta garantiilor personale sau garantiilor reale mobiliare si imobiliare, propuse de clientii bancii;
Vei intocmi si aviza contracte (altele decat cele de credit/garantie), adrese/notificari catre terti si diverse proiecte;
Vei intocmi opinii juridice.

Motive sa ne alegi:
Suntem tineri, varsta media este de 28 de ani;
Ne place inovatia si tehnologia; 10% dintre angajatii nostri lucreaza in IT;
Odata ajuns in echipa, te faci remarcat rapid si promovezi pe baza rezultatelor tale: 60% dintre colegii care ocupa pozitii manageriale, provin din promovare interna;
Beneficiile pe care le vei avea, iti indeplinesc cele mai importante nevoi, dar si unele dintre visuri:

program flexibil
liber de ziua ta de nastere
abonamente medicale premium la clinici de prestigiu
Bookster, 7Card, World Class
activitati in echipa
costuri bancare preferentiale (comisioane, schimburi valutare, dobanda credit);Construim programe dedicate angajatilor, strans legate de pasiunile lor, dar si de nevoile de dezvoltare: Libra Energize, Libra Cultural, Academia de Banking, traininguri, sesiuni de inovatie.

Libra Internet Bank oferă un mediu de lucru provocator, modern şi orientat către rezultate. Suntem organizaţia care susţine tinerii excepţionali, ambiţioşi, care doresc să-şi contureze un brand profesional şi să-şi dezvolte cariera îndrumati de specialiştii băncii.

Suntem o echipă tânără şi dinamică. Vei găsi adevăraţi profesionişti, oameni cu experienţă, comunicativi şi proactivi care apreciază performanţa. Entuziasmul şi energia acestora îţi vor oferi o atmosferă de lucru plăcută şi colegială. Te asteptam alaturi de echipa noastra!

Expirat
Consilier Juridic  -  LIBRA INTERNET BANK SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles