Publicat 23 Mai 2019 | Expiră 23 Iun 2019

Consilier Juridic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare juridice;
Excelente abilitati de utilizare PC (MS Office) – Excel in special;
Cunostinte de limba germana / engleza constituie un avantaj;

Descrierea jobului

Mentine relatia cu autoritatile publice( APIA, Directia Agricola, Primarii, ONRC, etc), respectiv cu persoane fizice ori juridice (arendasi/arendatori);
Redactare contracte vanzare, schimb, arenda, acte aditionale, hotarari AGA, etc.;
Intocmeste situatii si centralizeaza datele privitoare la terenurile cumparate, Inregistreaza si scaneaza documente;
Cunoasterea legislatiei in vigoare (civila; legislatia muncii; jurisprudenta, etc.)

Banat Agri Group, este un grup de producatori cu profil agricol, care isi desfasoara activitatea in Vestul tarii, in Judetele Timis si Caras Severin. Sediul central al grupului de firme este in municipiul Timisoara. Domeniile principale in care activam sunt: productia vegetala, zootehnia, producerea furajelor, producerea nutreturilor combinate, depozitarea, conditionarea si prelucrarea productiei vegetale, procesare samanta. Personalul care activeaza in cadrul firmelor este de aproximativ 200 angajati.

Expirat
Consilier Juridic  -  Banat Agri Group