Publicat 15 Mai 2019 | Expiră 15 Iun 2019

Consilier Juridic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

– Studii superioare finalizate în domeniul juridic;
– Cunoștințe de operare PC, pachetul MS Office;
– Minim 3 ani experiență în domeniul juridic;
– Personalitate ordonată, analitică, pragmatică;
– Cunoștințe de limbă engleză - nivel avansat.

Descrierea jobului

Responsabilități:
– Asigurarea legalității în ceea ce priveşte funcționarea organizației și încadrarea în normele legislative în vigoare;
– Acordarea de asistență juridică și reprezentarea companiei, apărând drepturile şi interesele acesteia în
raporturile ei cu autoritățile publice şi instituțiile de orice natură;
– Urmărirea termenelor de expirare ale contractelor care îi sunt aduse la cunoștință;
– Informarea asupra modificărilor legislative, asupra măsurilor ce trebuiesc luate și termenul în care acestea
trebuie să intre în vigoare, precum și asupra consecințelor nerespectării acestora.

Suntem o companie ce activează cu succes în industria de prelucrare a lemnului.

Expirat
Consilier Juridic  -  HOLZINDUSTRIE SCHWEIGHOFER BACO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles