Publicat 12 Mar 2019 | Reactualizat 21 Mar 2019 | Expiră 21 Mar 2019

Consilier Juridic

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Consilier Juridic in cu experiența de minim 3 ani;
- Bun cunoscător al legislației in vigoare; in special cea a legii societatilor comerciale;
- Abilități de comunicare și lucru în echipă;
- Permis de conducere categoria B;
- Disponibilitate pentru deplasări în interes de serviciu;
- Capacitate buna de lucru in condiții de stres;
- Capacitate de planificare si organizare
- Cunostinte juridice solide - persoana ambitioasa,motivata
- Absolvent Drept
- Cunoştinţe de operare PC; MS OFFICE
- Bun cunoscător al legislației in vigoare; in special cea a societatilor comerciale;

Descrierea jobului

Sarcini:
- redactarea actelor necesare pentru Registrul Comertului
- gestionarea relatiei cu clientul
- sa monitorizeze starea dosarului

A&R Development SRL este o companie membra CECCAR, aflata in expansiune, formata dintr-o echipa tanara de experti contabili, avocati si juristi.

Expirat
Consilier Juridic  -  ALEX & RALUCA DEVELOPMENT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles