Publicat 11 Mar 2019 | Reactualizat 08 Apr 2019 | Expiră 11 Apr 2019

Consilier juridic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare;
Minim 3 ani experienta intr-un post cu responsabilitati similare;
Foarte buna cunoastere a legislatiei in domeniul resurselor umane;
Cunostin‏e operare PC/ pachet Office – nivel avansat;
Capacitate de comunicare si relationare foarte bune;
Indeplinirea termenelor de lucru, rezolvarea sarcinilor complexe;
Proactivitate, toleranta la lucrul in conditii stresante;
Capacitate de organizare, ccordonare si urmarire a indeplinirii sarcinilor de lucru;
Spirit de echipa, responsabilitate, disciplina muncii.

Descrierea jobului

Cerintele postului
- asigura din proprie initiativa derularea de operatiuni specifice in domeniile de drept public si privat in vederea apararii intereselor societatii;
- asigura managementul juridic al resurselor umane;
- asigura elaborarea si actualizarea fiselor de post;
- asigura evaluarea performantelor profesionale ale angajatilor;
- asigura solutionarea litigiilor de munca;
- asigura conformarea societatii la normele SSM, ITM, PSI, gestionarea deseurilor;
- cunoastere a limbii engleze.

Descrierea companiei

Se ofera:
- oportunitate de dezvoltare personala si profesionala intr-un mediu dinamic;
- pachet salarial motivant insotit de beneficii.

Expirat
Consilier juridic  -  SC B&B COLLECTION SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles