Consilier Juridic / Secretara ( m/f )

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 - 4000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

"Suntem în căutarea unei persoane pentru postul de CONSILIER JURIDIC/Secretar

Dorim în colectivul nostru o persoană sociabila, receptiva, organizata, comunicativa, responsabila și care sa agreeze munca cu publicul.

Cerințe:
  • Studii medii/ superioare;
  • Cunostințe de tehnoredactare (Microsoft Office);
  • Competente de comunicare ;
  • Atenție distributivă;
  • bilitati de organizare a muncii;
  • Experiență în domeniul secretariatului poate reprezenta un avantaj.

Descrierea jobului

Caracteristicile principale ale postului :
  • Tehnoredactare documente;
  • Obținerea si pregatirea documentațiilor pentru întocmirea actele notariale;
  • Efectuarea înregistrărilor în registrele specifice activității notariale;
  • Asigurarea corespondentei cu clienții biroului.

Beneficii:
  • ​Salariul este cuprins intre 3 000 - 4 000 RON;
  • Se ofera bonusuri in functie de performanta;
  • Program Luni - Vineri: 9 - 17 .

Asteptam cu interes CV-urile dumneavostra, la adresa de e-mail cristian.buzan@yahoo.com
Publicat 20 mai 2022 Reactualizat 17 iun. 2022 Expiră 19 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos